Apartament 2+1+2 per shitje ne Astir,Tirane - Homeland.al
87.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 104
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1+2 per shitje ne Astir,Tirane

Për Shitje
April 07, 2021
234
ID: 1052
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 104m²
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 12min
Property publication date Data e publikimit: April 07, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Astir,Tirane,Shqiperi
Zona: Astir
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në zonë tepër të zhvilluar, shitet shtëpi ne Astir , 2+1+2, në katin e 6-të të një pallati të ri,
me sipërfaqe totale 104m² dhe te brendshme 96m².
Ai organizohet në një sallon së bashku me kuzhinë gatimi open-concept, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.
Apartamenti ka orientim lindje-perëndim, duke bërë që cdo ambient të jetë plotë dritë dielli gjatë gjithë ditës.
Prona shitet totalisht e mobiluar, sic mund të vërehet në foto dhe në cmimin e shitjes prej 87 000 Eurosh.
Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Zona është e njohur dhe ka akses të lehtë në autostradën Tiranë-Durrës, Unazën e re të Tiranës, rrugën Dritan Hoxha, etj.
Për të organizuar një vizitë në pronë, kontaktoni në cdo moment në numrin e mësipërm të telefonit.