Shitet apartament 2+1+2 me cmim Super Okazion ne Bllok ! - Homeland.al
180.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 118
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament 2+1+2 me cmim Super Okazion ne Bllok !

Për Shitje
September 15, 2021
161
ID: 1180
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 118m²
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 4min
Property publication date Data e publikimit: September 15, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Dora D'Istria, Bllok, Tirane, Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 6-të të banimit të një pallati të ri 12 katësh ndërtuar në vitin 2000 me ashensor,
shitet apartament me sipërfaqe 118m² ku 106m² janë të brendshme.
Apartamenti ka cmim 180.000 Euro dhe strukturë planimetrike të tipit 2+1+2.
Organizohet në një sallon pritje, dy dhoma gjumi, një dhomë garderobë, dy ballkone dhe dy tualete.
Zona në të cilën ndodhet është një nga më preferencialet në Tiranë, përballë Fakultetit të Drejtësisë, Bllok.
Orientimi i kësaj prone është veri-lindje dhe jug.
Apartamenti shitet bosh.Dyshemeja e apartamentit është shtruar me pllaka.
Tualetet janë të shtruar dhe veshur me pllaka,pajisur secili me set hidrosanitar.
Njëri prej tualeteve ka ndricim dhe ajrim natyral.
Gjithashtu pranë apartamentit ndodhen gjimnaze, shkolla 9-vjecare, universitete , linja autobusi,
hotele, restorante dhe plot facilitete të tjera të nevojshme për një jetesë komode.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.