Apartament 2+1+2 per shitje ne Bllok,Tirane - Homeland.al
400.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 127
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror

Apartament 2+1+2 per shitje ne Bllok,Tirane

Për Shitje
March 17, 2021
151
ID: 1030
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 127m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: March 17, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 3-të të një pallati të ri të një ndërtese 10 katëshe,shitet shtëpi 2+1+2 me sipërfaqe totale 127 m²,
me cmim 400 000 Euro.Organizohet në dy dhoma gjumi, një sallon pritje, ambient gatimi, ballkon dhe dy tualete.
Zona në të cilën ndodhet është në Bllok,shumë preferenciale në Tiranë.Orientimi i kësaj prone është veri-jug dhe perëndim.
Apartamenti shitet bosh sic mund të shihet në foto.
Gjithashtu keni pranë gjimnaze dhe shkolla 9-vjecare, linjën e autobusit apo dhe facilitete të tjera të nevojshme për një jetesë komode.
Pallati është i ri me ashensor.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.