Apartament 2+1+2 per shitje ne Bllok,Tirane - Homeland.al
320.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 170
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1+2 per shitje ne Bllok,Tirane

Për Shitje
January 11, 2021
23
ID: 973
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 170m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: January 11, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor te mirëadministruar,në zemër të bllokut
jepet me qira apartament 2+1+2 me sipërfaqe 170m2 Bruto.
Apartamenti organizohet në një dhomë ndenje me plot hapësirë dhe dritë natyrale,
kuzhinë e ndarë në ambjent më vete dy dhoma gjumi,
dy tualete njëra prej të cilave ka dritare dhe dy ballkone.
Shtëpia është plot dritë, ndodhet në zonë fantastike dhe ofron kushte për një jetesë komode.
Apartamentit ka orientim jug-lindje.
Cdo dhomë është e pajisur me kondicioner.
Cmimi I shitjes është 320.000 Euro.
Për ta parë nga afër,mos hezitoni te na kontaktoni në cdo moment.