Apartament 2+1+2 per shitje ne Lezhe - Homeland.al
50.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 126.4
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament 2+1+2 per shitje ne Lezhe

Për Shitje
July 12, 2021
75
ID: 1140
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 126.4m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: July 12, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Lezhe,Shqiperi
Zona: Lezhe
Kodi ZIP 4501
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 në Lezhë.
Apartamenti ndodhet në katin e 4-rt të një pallati të ri me ashensor
në afërsi të Katedrales në qendër të qytetit Lezhë.
Apartamenti organizohet në korridor që të con në dhomën e ndenjies bashkë me
ambientin e gatimit ,dy dhoma gjumi me ballkon dhe dy tualete.
Ambienti shitet bosh sic shihet në foto.
Prona posedon certifikatë të rregullt pronësie dhe shitet 50.000 Euro.
Për të vizituar pronën nga afër mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.