Apartament 2+1+2 per Shitje ne Misto Mame,Tirane - Homeland.al
57.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 91
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament 2+1+2 per Shitje ne Misto Mame,Tirane

Për Shitje
October 08, 2020
91
ID: 910
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 91m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15min
Property publication date Data e publikimit: October 08, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Misto Mame,Tirane,Shqiperi
Zona: Misto Mame
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 në Misto Mame me cmim prej 57 000€.
Me një sipërfaqe prej 91 m2 apartamenti organizohet në dhomë ndenje bashkë me ambientin e gatimit,
dy dhoma gjumi, korridor dhe dy tualete.
Apartamenti ka kubaturë të rregullt.Dyshemeja është e shtruar me pllaka dhe apartammenti shitet bosh sic mund të shihet nga fotot.
Apartamenti ka dritë gjatë gjithë ditës kjo për shkak të orientimit të mire që ka.
Prona ka dokumentacion të rregukkt hipotekor.
Për më tepër informacion mos hezitoni të na kontaktoni.