Apartament 2+1+2 per shitje ne Selite te Vjeter - Homeland.al
Sipas Kerkeses
Property size icon Sipërfaqja e pronës 121
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament 2+1+2 per shitje ne Selite te Vjeter

Për Shitje
April 26, 2021
145
ID: 1070
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 121m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 13min
Property publication date Data e publikimit: April 26, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Selite e Vjeter,Tirane,Shqiperi
Zona: Selite e Vjeter
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament per shitje në një kompleks në një nga zonat më të qeta në Tiranë, Selitë.
Apartamenti ndodhet në kat të dytë dhe ka organizim 2+1+2.
Organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi open-space, dy dhoma gjumi,
dy tualete dhe një ballkon i bollshëm.
Apartamenti është bosh dhe ka punime mjaft cilësore.Zona ofron qetësi dhe komoditet.
Sipërfaqja e përgjithshme e apartamentit është 121 m², prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoi në cdo moment.