Apartament 2+1+2 per Shitje prane Mozaikut te Tiranes - Homeland.al
Sipas Kerkeses
Property size icon Sipërfaqja e pronës 103
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1+2 per Shitje prane Mozaikut te Tiranes

Për Shitje
December 29, 2020
111
ID: 968
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 103m²
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: December 29, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli:
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit:
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Naim Frasheri,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga Naim Frasheri
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Ne katin e gjashtë të një pallati të ri me ashensor jepet me qira apartament 2+1+2 me sipërfaqe 103m2.
Apartamenti organizohet në një korridor,dhomë ndenje me plot hapësirë dhe dritë natyrale,
ambient I vecantë gatimi,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe një ballkon I mbyllur.
Një apartament i investuar plotësisht dhe I arreduar në mënyre bashkëkohore,
shtruar me parket druri.Apartamenti rrethohet gjatë gjithë ditës nga drita natyrale kjo për shkak të orientimit
të mirë që ka.Apartamenti shitet sic mund të shihet në foto.Shtëpia ndodhet tek Mozaiku i Tiranës.
Prona ka dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë info apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni në cdo moment.