Apartament 2+1+2 per shitje rruga Ferit Xhajko,Tirane - Homeland.al
83.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 89
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1+2 per shitje rruga Ferit Xhajko,Tirane

Për Shitje
February 12, 2021
130
ID: 1010
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 89m²
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: February 12, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Ferit Xhajko,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga Ferit Xhajko
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 6-të të një pallati të vitit 2000 , Rruga Ferit Xhajko,
shitet shtëpi 2+1+2 me sipërfaqe totale 89m².
Apartamenti organizohet në 2 dhoma gjumi, një ambient gatimi të ndarë më vete dhe 2 tualete.
Dera kryesore e hyrjes për në apartament është me material të blinduar,
dyert e brendeshme janë tamburato.Dritaret janë me material duralumini pajisur me grilla.
Dyshemeja është e shtruar me pllaka në të gjitha ambientet.
Apartamenti ka hapësira mjaft të përshtatshme për familjarë.
Gjithashtu keni pranë linjën e autobusit apo dhe facilitete të tjera të nevojshme për një jetesë komode.
Vlera e shitjes është 83000 Euro.
Për një vizitë në pronë,mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.