Apartament 2+1+2 per shitje tek Rruga e Kavajes,Tirane - Homeland.al
128.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 114
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1+2 per shitje tek Rruga e Kavajes,Tirane

Për Shitje
June 03, 2021
64
ID: 1117
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 114m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 7min
Property publication date Data e publikimit: June 03, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Kavajes,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga e Kavajes
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e pestë të një pallati të ri, shitet apartament tek rruga e Kavajës.
Apartamenti ka organizim 2+1+2 me sipërfaqe totale 114 m².
Organizohet në sallon fantastik plot dritë, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Është totalisht I arreduar dhe shitet si në foto.
Ngrohja/ftohja e apartamentit realizohet me kondicioner.Apartamenti ka
orientim jug-perëndim.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe kushton 128.000 Euro.
Nëse dëshironi të jetoni në një zonë që ju ofron plot facilitete
shumë pranë zonave të tjera të rëndësishme të Tiranës, ky do të ishte investimi perfekt.