Apartament 27.000 LEKE per qira rruga Jordan Misja - Homeland.al
27.000Leke
Property size icon Sipërfaqja e pronës 50
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament 27.000 LEKE per qira rruga Jordan Misja

Për Qira
June 01, 2021
60
ID: 1114
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 50m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: June 01, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Jordan Misja,Tirane,Shqiperi
Zona: Stacioni i Trenit,Tirane
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 me qira në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor
Apartamenti ndodhet në Rrugën Jordan Misja ,pranë Gjykatës së Krimeve të Rënda.
Organizohet në sallonin e ndenjies bashkë me ambjentin e gatimit,një dhomë gjumi,
një tualet dhe një ballkon i cili është i mbyllur me vetrat duralumini.
Dera e hyrjes në pronë është e blinduar dhe dyert e brendshëm janë druri.
Dritaret janë duralumin me xham.Muret e brendshme janë të suvatuar dhe të lyera.
Shtresat në të gjithë apartamentin janë me pllakë gres.
Prona ka një tualet i cili ndodhet në korridor.Tualeti është shtruar dhe veshur me pllaka majolike dhe është pajisur me setin hidrosanitar.
Cmimi i qirasë eshte 27.000 leke/muaj.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.