Apartament 3+1 në shitje pranë Spitalit Amerikan 2 - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 3+1 në shitje pranë Spitalit Amerikan 2

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 pranë Spitalit Amerikan 2. Siperfaqja totale e apartamentit është 110.4 m2 dhe përbehet nga 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 dhomë ndenje, 1 ballkon, verandë e madhe dhe ambient gatimi. Apartamenti ndodhet në katin e 4-rt të një ndertese 5-katēshe tē vitit 2005.
Orientimi i tij është Jug-Lindje.
Apartamenti është i përshtatshēm në hapësirë dhe strukturë për t’u ndarë edhe në 2 hyrje të veçanta.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën