Apartament 3+1 në shitje tek rruga Abraham Linkoln - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 3+1 në shitje tek rruga Abraham Linkoln

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Shitet apartament 3+1+2 ne Selite. Apartamenti organizohet ne nje korridor i cili bën shpërndarjen në 1 dhomë ndenje, 1 kuzhinë me ballkon, 3 dhoma gjumi (secila me ballkon) dhe 2 tualete.
Ka një sipërfaqe totale prej 152 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të në një pallat me ashensor të mirëadministruar.
Çmimi është i negociueshëm.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën