Apartament 3+1 në shitje tek rruga Fortuzi - Homeland.al
138.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 120m2
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 3+1 në shitje tek rruga Fortuzi

Për Shitje
17
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 120m2
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1985
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartamenti ndodhet midis Bulevardit Zogu i Parë dhe Rruges së fortuzit. Pallati është ndërtim i viteve 1980 _1990 pa ashensor. Kati i dyte Apartamenti eshte 120m2 86m2 ambient i brendshëm plus 40 m2 verandë e cila është shtesë e hipotekuar. I shtruar me pllaka, kubatura të rregullta, 2 tualete të rikonstruktuara vitet e fundit.arredimi i rregullt. Ka pamje të gjelberuar nga ballkoni dhe zbret me shkalle në kopësht. Apartamenti ka mundësi ndarje në 2 apartamente me te vogla

Cmimi i apartamentit është 138’000€, por është i diskutueshëm.

Taget mbi pronën