Apartament 3+1 per qira ne Bllok - Homeland.al
656
Property size icon Sipërfaqja e pronës 145
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 3+1 per qira ne Bllok

Për Qira
October 22, 2021
52
ID: 1212
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 145m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5min
Property publication date Data e publikimit: October 22, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Sami Frasheri, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga Sami Frasheri
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 4-rt të një pallati të ri me ashensor,në një pallat cilësor në Bllok,
jepet me qira apartament 3+1 me sipërfaqe 145m².
Organizohet në sallonin e ndenjies,kuzhinë gatimi open-concept,tre dhoma gjumi,
nje tualete,një ballkon dhe është një apartamet tepër komod.
Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket kurse dhoma e ndenjies me pllaka.
Tualeti eshte i pajisur me të gjitha pajisjet hidrosanitare të nevojshme.
Cdo ambient i apartamentit është plot dritë për shkak të orientimit jug perendim qe ka.
Vendi në të cilin ndodhet është ndër më të preferuarit dhe strategjikët,në zemër të bllokut.
Cmimi i qirasë mujore është 656 Euro.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.