Apartament 3+1 per qira ne Bllok - Homeland.al
600
Property size icon Sipërfaqja e pronës 138
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 3+1 per qira ne Bllok

Për Qira
October 20, 2020
73
ID: 915
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 138m²
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve: 12
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2001
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: October 20, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli:
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 7-të të një pallati të ri me ashensor,në një pallat cilësor në Bllok ,
jepet me qira apartament 3+1 me sipërfaqe 138m².
Organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi open-concept,tre dhoma gjumi, një tualet
Apartamenti është i arreduar plot shije dhe komoditet.
Në të gjitha ambientet e apartamentit dyshemeja është e shtruar me pllaka.
Tavanët janë të pajisur me korniza gipsi.Tualetet janë të pajisur me të gjitha pajisjet hidrosanitare të nevojshme.
Dyshemeja është e veshur me pllaka gresi dhe muret me pllaka majolike.
Cdo ambient i tij është plot dritë për shkak të orientimit.
Vendi në të cilin ndodhet është ndër më të preferuarit dhe strategjikët,
duke qenë afër me Bllokun dhe qendrën e Tiranës.Cmimi i qirasë mujore është 600 Euro.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.