Apartament 3+1 per qira tek pallatet 1 Maji,Tirane - Homeland.al
400
Property size icon Sipërfaqja e pronës 91
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 3+1 per qira tek pallatet 1 Maji,Tirane

Për Qira
January 28, 2021
75
ID: 998
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 91m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1960
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: January 28, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Komuna e Parisit,Tirane,Shqiperi
Zona: Komuna e Parisit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e dytë të një pallati ekzistues, jepet me qera apartament me sipërfaqe neto 91m².
Organizohet në dy dhoma gjumi,një kuzhinë, korridor i bollshëm që lidh ambjentet me njëra tjetrën,një tualet dhe një ballkon.
Lagjia në të cilën ndodhet është mjaft e qetë dhe ofron të gjitha facilitetet për një jetesë sa më komode.
Gjithashtu është shumë pranë stadiumit “Dinamo”, rrugës “Komuna e Parisit”, bllokut “Vasil Shanto”, Bllokut etj.
Cmimi i qirasë mujore është vetëm 400 Euro.
Për më shumë informacion mos hezitoni te na kontaktoni.