Apartament 3+1 per shitje ne Vlore me pamje nga deti - Homeland.al
Sipas Kerkeses
Property size icon Sipërfaqja e pronës 150
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem qendror

Apartament 3+1 per shitje ne Vlore me pamje nga deti

Për Shitje
May 14, 2021
251
ID: 1098
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 150m²
Property floor icon Kati: 9
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem qendror
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 1km
Property publication date Data e publikimit: May 14, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Lungomare,Vlore,Shqiperi
Zona: Vlore,Shqiperi
Kodi ZIP 9402
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartamenti 3+1 në shitje me pamje plotësisht nga deti, në Lungomare, Vlorë.
Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati të ri me ashensor.
Hyrja është plotësisht e orientuar nga perëndimi, me sipërfaqe 150m² dhe e organizuar në tre dhoma gjumi;
dy matrimoniale dhe një dhomë me dy krevatë tek, një kuzhinë e ndarë me vete nga salloni,një tualet dhe
dy ballkone të mëdha.
Apartamenti është I mobiluar mjaft mirë dhe pajisur me të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme.
Për më tepër është i pabanuar më parë.
Gjithashtu për të shijuar ajrin e freskët të detit,
kafen e pasdites në qetësi absolute apo qoftë dhe për të shijuar mëngjeset e freskëta,
apartamenti ka dy ballkone të bollshëm me pamje fantastike nga deti.
Prona disponon certifikatë të rregullt pronësie.
Për një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni ne cdo moment.