Apartament 3+1+2 per Qira ne Qender 700 Euro,Tirane - Homeland.al
700
Property size icon Sipërfaqja e pronës 148
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 3+1+2 per Qira ne Qender 700 Euro,Tirane

Për Qira
March 19, 2021
204
ID: 1031
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 148m²
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve: 9
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2004
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: Ne Qender
Property publication date Data e publikimit: March 19, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: Po
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Qender,Tirane,Shqiperi
Zona: Qender
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në Qendër të Tiranës,jepet me qira apartament 3+1+2 me sipërfaqe 148 m².
Organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon i bollshëm.
Apartamenti ka gjithcka të nevojshme për një jetesë sa më të mirë,dyer dhe dritare me izolim termik,
sistem ngrohje/ftohje me kondicioner në cdo ambient dhe është totalisht i arreduar në mënyrë komode.
Eshtë I rrethuar nga drita natyrale dhe ngjyrat e ngrohta.
Ndodhet në zonën më preferenciale të Tiranës,në qendër.
Ka institucione të shumëllojshme pranë dhe njësi shërbimi.
Apartamenti ndodhet në pallat të ri, në katin e gjashtë.
Vlera e qirasë mujore është 700 Euro ku përfshihet edhe një garazh.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni.