Apartament 3+1+2 per qira rruga Todi Shkurti,Tirane - Homeland.al
400
Property size icon Sipërfaqja e pronës 126
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalish i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 3+1+2 per qira rruga Todi Shkurti,Tirane

Për Qira
January 21, 2021
86
ID: 990
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 126m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalish i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: January 21, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Todi Shkurti,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga Todi Shkurti
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 2-të të një pallati me ashensor,rruga Todi Shkurti jepet me qera shtepi 3+1+2 me
sipërfaqe totale 126 m².Objekti është ndërtim i vitit 2000.
Ka tre dhoma gjumi, një ambient gatimi, 1 tualet si dhe një ballkon.
Rifiniturat: Dera kryesore e hyrjes për në apartament është e blinduar,
dyert e brendeshme janë tamburato.
Dritaret janë me material duralumini dopio xham dhe të pajisura me grila.
Dyshemeja është e shtruar me pllaka në të gjitha ambientet.
Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe me hapësira mjaft të përshtatshme për familjarë.
Gjithashtu keni pranë linjën e autobusit apo dhe facilitete
të tjera të nevojshme për një jetesë komode.
Vlera e qirasë mujore neto është 400 Euro.