Apartament 3+1+2 per shitje me pamje nga deti ne Sarande,Shqiperi - Homeland.al
140.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 128
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror/Kondicioner

Apartament 3+1+2 per shitje me pamje nga deti ne Sarande,Shqiperi

Për Shitje
January 22, 2021
47
ID: 993
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 128m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2018
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror/Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 5min
Property publication date Data e publikimit: January 22, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Sarande,Shqiperi
Zona: Sarande
Kodi ZIP 9701
Shteti: AL
Përshkrimi

Një apartament me pamje fantastike nga deti,Sarandë.
Ndodhet në katin e 5-të një pallati të ri me ashensor të pajisur me chip.
Ka një sipërfaqe prej 128 m² dhe organizohet në sallonin e ndenjies, tre dhoma gjumi dhe një tualet.
Gjithashtu ka një ballkon në formë verande të pozicionuar nga deti,
ku mund të shijoni pamjen mbreslënëse të perëndimit të diellit mbi det. Apartamenti është plot diell gjatë gjithë ditës.

Në apartament janë kryer punime shumë cilësore duke
filluar që nga muret e jashtme dhe të brendshme që jane me dopjo tullë dhe me lesh
xhami për termo izolim, suvatë jane bërë të gjitha me REVINEX,materialet e instalimeve hidraulike
dhe elektrike janë të gjitha cilësore,pajisjet hidrosanitare janë Spanjolle të markes ROCA.
Apartamentit i janë instaluar linjat për ngrohje qëndrore e cila ndodhet ne katin përdhe si dhe linjat
për panel diellor deri në tarracën e pallatit.
Dyert e brendshme janë tamburato, dera kryesore është e blinduar me 12 elemente sigurie,
dritaret janë duralumin i bardhë me dopjoxham 5 mm.
Apartamenti është i patinuar dhe i lyer në stilin modern.
Tualeti është me tavan të varur.
Apartamenti është plotësisht i mobiluar dhe shitet në gjendjen që ndodhet në çmimin prej 140 000 euro.

Për vizita në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.