Apartament 3+1+2 per shitje/qira ne Bllok! - Homeland.al
1.500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 220
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 3+1+2 per shitje/qira ne Bllok!

Për Qira Për Shitje
March 23, 2021
63
ID: 1033
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 220m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: March 23, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: Po
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor te mirëadministruar,në zemër të bllokut
jepet me qira/shitet apartament 3+1+2 me sipërfaqe 220m2.
Apartamenti organizohet në një dhomë ndenje me plot hapësirë dhe dritë natyrale,
kuzhinë e ndarë në ambjent më vete,tre dhoma gjumi,
dy tualete, nje verandë dhe një garazh.
Shtëpia është plot dritë, ndodhet në zonë fantastike dhe ofron kushte për një jetesë komode.
Cdo dhomë është e pajisur me kondicioner.
Cmimi i shitjes është 420.000Euro bashkë me garazhin dhe 400.000Euro pa perfshirë garazhin kurse I qirasë 1500Euro.
Për ta parë nga afër,mos hezitoni te na kontaktoni në cdo moment.