Apartament 3+1+2 per shitje tek 21 Dhjetori - Homeland.al
110.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 93
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 3+1+2 per shitje tek 21 Dhjetori

Për Shitje
May 27, 2021
66
ID: 1110
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 93m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1890
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: May 27, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga 21 Dhjetori,Tirane
Zona: 21 Dhjetori
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e pestë të një pallati të vjetër shitet apartament 3+1+2 me sipërfaqe 93m2.
Apartamenti ndodhet në pallat parafabrikat (6-Katesh) dhe ka drejtim Lindje-Perëndim.
Organizohet në një korridor,dhomë ndenje me plot hapësirë dhe dritë natyrale,
ambient gatimi,tre dhoma gjumi njëra prej të cilës ka tualet nga dy tualete që ka gjithsej.
Apartamenti rrethohet gjatë gjithë ditës nga drita natyrale kjo për shkak të orientimit
të mirë që ka.Apartamenti shitet sic mund të shihet në foto.Shtëpia ndodhet tek rruga “21 Dhjetori”.
Prona ka dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë info apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni në cdo moment.