Apartament 3+1+2 per shitje tek Pazari i ri,Tirane - Homeland.al
1.100€/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 91.8
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament 3+1+2 per shitje tek Pazari i ri,Tirane

Për Shitje
April 02, 2021
52
ID: 1049
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 91.8m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 7min
Property publication date Data e publikimit: April 02, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Tregu Elektrik,Tirane,Shqiperi
Zona: Tregu Elektrik
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e 4-rt (të parafundit) të një pallati te vjetër në Rrugën Tefta Tashko, pranë Pazarit të Ri.
Ka një sipërfaqe totale prej 91.8m² dhe cmimi i shitjes është 1.100Euro/m² bosh.
Apartamenti ka gjithsej tre dhoma të ndryshme, dy tualete, dy ballkone.
Në hyrje të derës kryesore ndodhet korridori mjafuteshëm i gjerë,i cili bën edhe shpërndarjen nëpër ambientet e tjera
të apartamentit.Në të djathtë ndodhet njëri nga tualetet dhe në krah të tij një mini kënd gatimi.
Në të djathë ndodhet një dhomë gjumi.Përballë ndodhet dhoma tjetër e gjumit që shërben si dhomë matrimoniale,
me një hapësire goxha të gjerë krijon mundësinë e ndarjes në dy ambiente të ndryshme.
Te kjo dhomë ka edhe një ballkon dhe për shkak të orientimit bie dielli përgjatë gjithë ditës.
Dera tjetër nga korridori mundëson hyrjen te hapesira tjetër. Kjo e fundit organizohet në një sallon ndenje,
por që ka shërbyer edhe si dhomë gjumi, më tej ndodhet aneksi, një ballkon ku ndodhet një mini kënd gatimi,
një tualet dhe një dhome tjetër që është shtesë (rreth 8m2) e cila nuk është e hipotekuar.
Eshtë i gjithi i shtruar me pllaka, por shtëpia është e ngrohtë. Gjatë kohës i janë bërë disa modifikime,
ndaj le hapësirë për ndryshime në strukturë, pasi ambientet janë mjaftueshëm të bollshme dhe mund ta pershtasni sipas nevojës tuaj.
Lagjia në të cilën ndodhet apartamenti është fantastike pasi është lagje e qetë, familjare dhe ka cdo gjë të nevojshme afër për një jetesë sa më komode.