Apartament 4+1+2 per qira ne Bllok Tirane - Homeland.al
1.700
Property size icon Sipërfaqja e pronës 199
Property structure icon Struktura: 4 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I kompletuar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 4+1+2 per qira ne Bllok Tirane

Për Qira
September 17, 2020
81
ID: 895
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 4
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 199m²
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve: 11
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: I kompletuar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: September 17, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 7-të të një pallati të ri me ashensor në Bllok ,jepet me qira apartament 4+1+2 me sipërfaqe 199m².
Organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi open-concept,dy dhoma gjumi,
një studio,një dhomë depo, dy tualete dhe një verandë 25m².
Apartamenti është i arreduar plot shije dhe komoditet dhe është tepër i bollshëm.
Cdo ambient i tij është plot dritë për shkak të orientimit.
Vendi në të cilin ndodhet është ndër më të preferuarit dhe strategjikët,
duke qenë afër me Bllokun dhe qendrën e Tiranës.
Cmimi i qirasë mujore është 1700 Euro duke përfshirë dhe një post parkimi në cmim.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.