Apartament 4+2 per qira tek Kopshti Botanik me pamje nga liqeni - Homeland.al
800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 240
Property structure icon Struktura: 4 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 4+2 per qira tek Kopshti Botanik me pamje nga liqeni

Për Qira
November 26, 2021
24
ID: 1234
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 4
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 240m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2008
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: November 26, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Shyqyri Brari, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga Shyqyri Brari
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament per qira me siperfaqe 240m².
Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës tek Kopshti Botanik.
Pozicionohet në katin e 5-të të një pallati të ri të mirëadministruar.
Apartamenti është i përbërë nga 4 dhoma gjumi, ambient ndenjie dhe gatimi, 2 tualete,
si dhe një verandë me pamje nga Liqeni Artificial, në të cilën kanë dalje
tre nga dhomat e gjumit dhe dhoma e ndenjes.
Dhoma matrimoniale disponon tualet dhe ballkon më vete.
Apartamenti është i mobiluar sic mund të shikohet në foto dhe është i
përshtatshëm për një familje të madhe ose studente të cilët mund të ndajnë jetesën së
bashku.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.