Apartament/ambient biznesi per qira prane ish Ekspozites,Tirane - Homeland.al
650
Property size icon Sipërfaqja e pronës 158
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament/ambient biznesi per qira prane ish Ekspozites,Tirane

Për Qira
February 23, 2021
9
ID: 1014
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 158m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: February 23, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bulevardi Gjergj Fishta,Tirane
Zona: Ish Ekspozita
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Ambient biznesi ose banimi për Qira.
Jepet me qira apartament 2+1+2 në katin e 4-rt të një pallati ekzistues 5 katësh,
buzë rruge, pranë Ish ekspozitës .
Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 158 m2.
Apartamenti është i mobiluar dhe organizohet në sallonin e ndenjies me kuzhinën e gatimit,
dy dhoma gjumi,dy tualete dhe një ballkon. Vlera e qirasë mujore është 650 Euro.
Apartamenti ndodhet në një zonë me të gjitha facilitetet për një jetesë komode apo
për të zhvilluar biznesin tuaj.Do të ishte I përshtatshem si call center,klinikë dentare,laboratorike
apo si njësi administrative.
Nëse dëshironi ta ktheni si njësi biznes,pronari bën ndryshime në pronë sipas dëshirës tuaj.
Për ta parë ambientin nga afër,mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.