Apartament/Ambient zyre per qira Bllok,Tirane - Homeland.al
800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 140
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament/Ambient zyre per qira Bllok,Tirane

Të shitura/Të dhëna me qira
March 19, 2021
268
ID: 1032
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 140m²
Property floor icon Kati: 8
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2004
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: March 19, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Sami Frasheri,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 8-të të një pallati të ri me ashensor,në Bllok,jepet me qira ambient 2+1+2.
Ambienti ka sipërfaqe prej 140m² dhe është I përshtatshëm për zyra ose ambient banimi.
Gjithashtu,është totalisht i rikonstruktuar arreduar plot shije dhe komoditet.
Organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi open-concept,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe dy ballkone.
Cdo ambient i tij është plot dritë për shkak të orientimit qe ka.
Vendi në të cilin ndodhet është ndër më të preferuarit dhe strategjikët,pranë Bllokut.
Cmimi i qirasë mujore është 800 Euro pa perfshirë taksat.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.