Apartament fantastik 2+1+2 me cmim 500 Euro per qira tek Mozaiku,Tirane - Homeland.al
500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament fantastik 2+1+2 me cmim 500 Euro per qira tek Mozaiku,Tirane

Për Qira
March 31, 2021
41
ID: 1048
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve: 9
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: March 31, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: 21 Dhjetori,Tirane,Shqiperi
Zona: Tek Mozaiku
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Ne katin e shtatë të një pallati të ri me ashensor,jepet me qira apartament 2+1+2 me sipërfaqe 100m2.
Apartamenti organizohet në një korridor, dhomë ndenje me plot hapësirë dhe dritë natyrale,ambient gatimi,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe një ballkon.
Apartamenti është i investuar plotësisht dhe I arreduar në mënyrë bashkëkohore.
Dhomat janë të shtruara me parket druri dhe jepet me qira sic mund të shihet në foto.
Shtëpia ndodhet tek mozaiku i Tiranës.
Cmimi I qirasë është 500euro në muaj Net.
Per një vizitë në pronë na kontaktoni në cdo moment.