Apartament fantastik per Qira tek Liqeni Artificial - Homeland.al
1.200
Property size icon Sipërfaqja e pronës 117
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament fantastik per Qira tek Liqeni Artificial

Të shitura/Të dhëna me qira
December 01, 2020
97
ID: 947
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 117m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: -
Property publication date Data e publikimit: December 01, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: Po
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Liqeni Artificial,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga Shyqyri Brari
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 4-rt të një pallati të ri me ashensor,tek Liqeni Artificial,jepet me qira apartament 2+1+2 me sipërfaqe 117m².
Organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi open-concept,dy dhoma gjumi,njëra prej të cilave është matrimoniale
kurse tjetra me dy krevate tek,dy tualete dhe dy ballkone me pamje të lirë.Të gjitha dhomat janë të shtruara me parket.
Apartamenti është I sapo mobiluar arreduar plot shije dhe komoditet.
Cdo ambient i tij është plot dritë për shkak të orientimit.
Vendi në të cilin ndodhet është ndër më të preferuarit dhe strategjikët,
duke qenë afër me Bllokun.
Cmimi i qirasë mujore është 1200 Euro.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.