Apartament fantastik per qira tek Long Hill Residence,Tirane - Homeland.al
1.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 126
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament fantastik per qira tek Long Hill Residence,Tirane

Për Qira
December 04, 2020
144
ID: 954
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 126m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2018
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15min
Property publication date Data e publikimit: December 04, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Lunder,Tirane,Shqiperi
Zona: Lunder
Kodi ZIP 1045
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 2-të të një pallati të ri jepet me qera apartament 2+1 me sipërfaqe 126 m².
Organizohet në një sallon mjaft të bollshëm me pamje fantastike,një ambjent gatimi dhe ngrënieje
pjesërisht të ndarë me vete,dy dhoma gjumi dhe një tualet me dritare.
Gjithashtu ka një ballkon tepër relaksues,duke ju ofruar mundësinë të shijoni pamjen e lirë dhe perëndimet e bukura të diellit.
Apartamenti jepet i mobiluar sic mund të shihet në foto,rrethuar nga komoditeti dhe drita natyrale gjatë gjithë kohës.
Është zona perfekte për këdo që do të shmangë ajrin e rënduar të qytetit dhe preferon qetësinë vetëm 15 minuta larg Tiranës me makinë.
Vlera e qirasë mujore është 1000 Euro/Muaj.
Për një vizitë në pronë,na telefononi në cdo moment.