Apartament fantastik per shitje ne Durres - Homeland.al
160.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 88.1
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament fantastik per shitje ne Durres

Për Shitje
January 29, 2021
43
ID: 1000
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 88.1m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2015
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: January 29, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Durres,Shqiperi
Zona:
Kodi ZIP 2001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament në katin e parë të një godine 4 katëshe në Durrës.
Apartamenti ofron mundësi të pafundme relaksi dhe qetësie dhe ndodhet vetëm 5 minuta larg detit.
E gjithë sipërfaqja prej 88.1m²(54m² e shkelur dhe me 29.9m² verande )244.3m² oborr
organizohet në 1 dhomë gjumi dhe 1 tualet,sallon ndenje,ambient gatimi më vete dhe një verandë
fantastike rrethuar nga gjelbërimi ku mund të kaloni momente relaski.
Apartamenti është I mobiluar plot stil.Do të ishte perfekt për të pasur një shtëpi në plazh,
për t’ju larguar stresit që të krijon qyteti i zhurmshëm, por njëkohësisht për të shijuar fundjavat tuaja
mes natyrës dhe ajrit të pastër.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.