Apartament "Loft" per qira tek Liqeni i Thate - Homeland.al
650
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament “Loft” per qira tek Liqeni i Thate

Për Qira
January 14, 2021
100
ID: 980
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2015
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15min
Property publication date Data e publikimit: January 14, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Liqeni i Thate,Tirane,Shqiperi
Zona: Liqeni i Thate
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Dëshironi të qëndroni në një apartament “Loft” afër Liqenit të Thatë?
Një apartament jo vetëm i projektuar të jetë i bollshëm por edhe që të jep ndjesinë që je në shtëpi.
Apartamenti ndodhet në katin e parë (perdhe) të objektit.
Aksesi hyrës në pronë realizohet direkt nga fasada e objektit (trotuari i pallatit)
jo nga hyrja kryesore e pallatit.

Sipërfaqja Totale e Apartamentit është 76 m2.
Apartamenti është i rikonstruktuar dhe paraqitet në gjendje dhe kushte shumë të mira mirëmbajtjeje.
Kështu dyshemeja e gjithë ambjenteve te pronës janë të shtruara me parket laminat.
Muret anësore dhe tavanet janë të suvatuara dhe të lyera .
Në tavan janë kryer punime gipsi.
Dritaret janë me profile duralumini me dopjo xham e të pajisura me grila .
Dera e jashtme është e blinduar.Apartamenti ka një banjo e cila është e shtruar dhe e veshur.
Ajo është e kompletuar me pajisjet hidrosanitare.
Totalisht e mobiluar .

Cmimi qirasë është 650euro.Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.