Apartament luksoz per shitje ne Tirane - Homeland.al
1.000.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 258
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Plotesisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror/AC

Apartament luksoz per shitje ne Tirane

Për Shitje
October 01, 2021
136
ID: 1200
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 3
Property size icon Sipërfaqja e pronës 258m²
Property floor icon Kati: 18
Property total floors icon Totali i kateve: 21
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2018
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror/AC
Property accommodation icon Arredimi: Plotesisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 4min
Property publication date Data e publikimit: October 01, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Prane Stadiumit Air Albania, Tirane, Shqiperi
Zona: Stadiumi Air Albania
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament luksoz tek një objekt rezidencial me apartamente, zyra dhe ambiente tregtare.
Apartamenti është i pozicionuar njëkohësisht shumë pranë qendrës së Tiranës
dhe Parkut të madh të Liqenit,projektuar për të ofruar shumë lehtësira në mënyrën e të jetuarit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 18-të.
me sipërfaqe totale 258 m2, organizuar në 2 dhoma të bollshme gjumi,
3 tualete, 2 sallone ndjenje + ambient gatimi,
3 ballkone te shpërndara në sallonin dhe një dhomë gjumi,ka dhe ambient sauna brenda hapësirës së apartamentit.
Për një vizitë në pronë ose më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.