Apartament luksoz tek rruga e Dibrës - Homeland.al
1.500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 170m2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament luksoz tek rruga e Dibrës

Për Qira
3
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 170m2
Property floor icon Kati: 11
Property total floors icon Totali i kateve: 11
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament me qira në Rrugën e Dibrës, apartamenti është i organizuar në një korridor i cili të lidh me dhomen e ndenjes, kuzhinën, 2 dhomat e gjumit dhe 2 tualetet. Te gjitha dhomat kanë një ballkon të përbashkët dhe kanë ndricim natyral. Mobilimi dhe rikonstruksionet janë kryer vitet e fundit.
Apartamenti ndodhet në katin e fundit të një pallati me akses nga rruga kryesore.

Taget mbi pronën