45.000ALL
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet apartament me qera Myslym Shyri, 2+1!

Të shitura/Të dhëna me qira
August 19, 2019
284
ID: 416
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: August 19, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Albania
Zona: Myslym Shyri
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e pestë të një pallati ekzistues, jepet apartament me qera Myslym Shyri , me sipërfaqe 90 m², tërësisht i rikonstruktuar.
Organizohet në ambientin e ndenjies, dy dhoma gjumi, kuzhinë gatimi pjesërisht e vecuar, një tualet me dritare dhe një ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Zona në të cilën ndodhet është mjaft e preferuar, shumë pranë me Bllokun dhe qendrën e Tiranës.
Qiraja mujore është 45000 Leke.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.