Jepet apartament 2+1 me qira ne qender te Tiranes - Homeland.al
1.800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 155
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem qendror

Jepet apartament 2+1 me qira ne qender te Tiranes

Për Qira
June 29, 2020
106
ID: 819
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 155m²
Property floor icon Kati: 10
Property total floors icon Totali i kateve: 12
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem qendror
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 1 min
Property publication date Data e publikimit: June 29, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: Depo
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Abdi Toptani, Tirane, Shqiperi
Zona: Tirane qender
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në Qendër të Tiranës, pranë Bashkisë së Tiranës, jepet me qira apartament 2+1+2 me sipërfaqe 155 m².
Organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon i bollshëm.
Apartamenti ka gjithcka të nevojshme për një jetesë komode.
Ndodhet në zonë preferenciale, shumë pranë qendrës.
Ka institucione të shumllojshme pranë dhe njësi shërbimi.
Apartamenti ndodhet në pallat të ri, në katin e dhjetë.
Orientimi Jug-Lindje e bën që të jetë totalisht I ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.
Vlera e qirasë mujore është 1800 Euro.
Ka dhe një depo.
Për një vizitë në prone në një nga pallatet më të mira të Tiranës, na kontaktoni.