Apartament me qira 2+1 ne Bllok - Homeland.al
450
Property size icon Sipërfaqja e pronës 98
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament me qira 2+1 ne Bllok

Të shitura/Të dhëna me qira
June 18, 2020
185
ID: 810
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 98m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: June 18, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Pjeter Bogdani, Tirane, Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 3-të të një pallati 5-të katësh, jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen Bllok me sipërfaqe 98 m².
Organizohet në sallonin e ndenjies me kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi dhe një tualet.
Ndodhet buzë rruge kryesore në Bllok.
Pak hapa më tutje ndodhet stacioni i autobuzit, i cili kalon nëpër arteriet kryesore të qytetit.
Duke qenë se pranë ndodhen institucione arsimore, do të ishte perfekt dhe për familjet me fëmijë.
Ju ofrohet dhe mundësia e argëtimit në fundjavë, duke qenë se apartamenti ndodhet pranë Bllokut, i njohur për lokalet dhe restorantet më në zë të kryeqytetit.
Hapësirat e brendshme të apartamentit janë mjaft komode dhe plot dritë.
Prona ka një vlerë neto qiraje mujore prej 450 Euro.