Apartament me qira 300€ tek Rruga e Elbasanit - Homeland.al
300
Property size icon Sipërfaqja e pronës 71
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament me qira 300€ tek Rruga e Elbasanit

Për Qira
November 23, 2020
82
ID: 939
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 71m²
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: November 23, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Elbasanit,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga e Elbasanit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 7-të të një pallati të ri,jepet me qera shtepi 1+1 me sipërfaqe totale 71m².
Zona në të cilën ndodhet është rruga e Elbasanit,rruga Shyqyri Ishmi.
Është totalisht i mobiluar dhe plot hapësirë.
Apartamenti rrethohet me dritë natyrale gjatë gjithë kohës për shkak të orientimit jug që ka.
Gjithashtu keni pranë gjimnaze dhe shkolla 9-vjecare, linjën e autobusit apo dhe facilitete të tjera të nevojshme për një jetesë komode.
Vlera e qirasë mujore është 300 Euro.
Per një vizitë të pronës nga afër na kontaktoni në cdo moment.