650
Property size icon Sipërfaqja e pronës 120
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament me qira ne Bllok me garazh!

Për Qira
June 26, 2020
91
ID: 817
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 120m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 7
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: June 26, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AF
Përshkrimi

Në katin e 1-rë të një pallati të ri, jepet me qera shtepi 2+1+2 me sipërfaqe totale 120 m².
Zona në të cilën ndodhet është në Bllok, shumë preferenciale në Tiranë.
Është totalisht i mobiluar dhe me hapësira mjaft të përshtatshme për familjarë.
Gjithashtu keni pranë gjimnaze dhe shkolla 9-vjecare, linjën e autobusit apo dhe facilitete të tjera të nevojshme për një jetesë komode.
Ka dy dhoma gjumi, një sallon pritje, ambient gatimi dhe dy tualete
Ambientet ndahen me një korridor.
Pallati është ri me ashensor.