Apartament me qira ne Komunen e Parisit - Homeland.al
500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 95m2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament me qira ne Komunen e Parisit

Për Qira
25
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 95m2
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AF
Përshkrimi

Apartamenti eshte i orientuar ne Lindje me strukture te tipt 2+1. Ka nje dhome ndenje,ambient gatimi dhe ngrenie, dy dhoma gjumi, nje tualet, dy ballkon, nje korridor lidhes. Prona jepet me qira ne vleren 500€ neto.

Taget mbi pronën