2.100
Property size icon Sipërfaqja e pronës 197,5
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem qendror

Apartament me qira ne qender te Tiranes me 3 dhoma gjumi!

Për Qira
June 29, 2020
55
ID: 820
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 197,5m²
Property floor icon Kati: 12
Property total floors icon Totali i kateve: 13
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem qendror
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 1 min
Property publication date Data e publikimit: June 29, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Abdi Toptani, Tirane, Shqiperi
Zona: Tirane qender
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në Qendër të Tiranës, pranë Bashkisë së Tiranës, jepet me qira apartament 3+1+2 me sipërfaqe 197,5 m².
Organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon i bollshëm.
Apartamenti ka gjithcka të nevojshme për një jetesë komode.
Ndodhet në zonë preferenciale, shumë pranë qendrës.
Ka institucione të shumllojshme pranë dhe njësi shërbimi.
Apartamenti ndodhet në pallat të ri, në katin e 12-të me pamje nga sheshi Skënderbej.
Vlera e qirasë mujore është 2100 Euro.
Për një vizitë në prone në një nga pallatet më të mira të Tiranës, na kontaktoni.