Apartament me qira ne qender te Tiranes! - Homeland.al
35.000ALL
Property size icon Sipërfaqja e pronës 75
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament me qira ne qender te Tiranes!

Për Qira
June 18, 2020
257
ID: 808
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 75m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 7
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 2 min
Property publication date Data e publikimit: June 18, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Barrikadave, Tirane, Shqiperi
Zona: Tirane qender
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 2-të banim jepet me qira apartament ne qender te Tiranes!
Eshte e mobiluar si dhe pronari është i gatshëm të vendosë dhe produkte të tjera që qiramarrësi i ka të nevojshme.
Apartamenti është në pallat të ri me ashensor dhe është 75 m².
Organizohet në sallonin e ndenjies, një dhomë gjumi dhe një tualet.
Gjithashtu ka dhe një ballkon të mbyllur me vertatë xhami.
Apartamenti është i përshtatshëm qoftë për cift, apo familje të vogël.
Duke qenë afër universiteteve do ishte shumë i përshtatshëm edhe për student.
Zona është ndër më preferencialet, afër me cdo zone tjetër të rëndësishme!
Vlera e qirasë mujore është 35,000 lekë/muaj!