Apartament me qira tek Bulevardi Dëshmorët e Kombit - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament me qira tek Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Për Qira
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Apartament me qira pranë Bulevardit Dëshmorët e Kombit, tek rruga Ukraina e Lirë. Apartamenti ndodhet në katin e 11 dhe është i organizuar në një korridor qe ben lidhjen e 2 tualeteve me 2 dhomat e gjumit dhe te dhomës së ndenjes. Në të gjithë ambientet e apartamentit kemi pamje panoramike të zonave qendrore të qytetit me orientim Jug-Lindje. Dhoma e ndenjes është e bashkuar me vendin e gatimit dhe ka depërtim të dritës natyrale. Apartamenti është i sapo rikonstruktuar dhe i rimobiluar me të gjithë detajet e nevojshme.
Vendndodhja në një lagje shumë të qetë dhe me akses të menjëhershëm në Bulevardin Dëshmorët e Kombit dhe në zonën e Bllokut i ofron të gjitha facilitetet për një jetë familjare si: Shkolla, Qendra shëndetsore, Qendra Kursesh, Ambiente Biznesi.

Mos hezitoni të na kontaktoni në :

+ 355 67 402 8100
+ 355 67 402 8101

Taget mbi pronën