Apartament me qira tek kompleksi "Homeplan" - Homeland.al
500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 128m2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament me qira tek kompleksi “Homeplan”

Për Qira
27
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 128m2
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament me qira tek kompleksi “Homeplan”, pranë Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit.
Apartamenti ka mobilim luksoz dhe shume komod.
Kuzhina eshte e ndare vec nga dhoma e ndenjes me nje dere scorrevole .
Ndodhen 2 dhoma gjumi te cilat jane te bollshme dhe kane shume drite, gjithashtu dhe nje ballkon i cili eshte i bashkuar me nje nga dhomat dhe dhomen e ndenjes .
Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim.

Taget mbi pronën