Apartament me qira tek rruga e Barrikadave. - Homeland.al
350
Property size icon Sipërfaqja e pronës 62M2
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament me qira tek rruga e Barrikadave.

Për Qira
84
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 62M2
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2004
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: M2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 në një zonë shumë të mirë të Tiranë.
Apartamenti ka një siperfaqe prej 62 M2 dhe organizohet në 1 dhomë ndenje, 1 dhomë gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. I mobiluar me të gjitha facilitetet e nevojshme për te jetuar.
Ndohet në katin e 2-të të një pallati ekzistues.
Për një vizitë në pronë ose më shume detaje ju lutem na kontaktoni.

Taget mbi pronën