Apartament me qira tek rruga e Barrikadave - Homeland.al
300
Property size icon Sipërfaqja e pronës 78m2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament me qira tek rruga e Barrikadave

Për Qira
10
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 78m2
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një pallat 5 katesh të ndertuar rreth viteve 1980 pa ashensor dhe apartamenti ndodhet në katin e 5. Ambientijepet i mobiluar si në foto . Vendndodhja e apartamenit me dalje te menjehershme tek stacioni trenit dhe unazë, pranë të gjitha faciliteteve për jetese familjare (kopështe, shkolla, markete, parqe lojrash ). Pajisur gjithashtu me vend parkimi poshte pallatit.

Taget mbi pronën