Apartament me qira tek rruga e Dibres,Tirane - Homeland.al
800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 160
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament me qira tek rruga e Dibres,Tirane

Të shitura/Të dhëna me qira
August 18, 2021
38
ID: 1158
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 160m²
Property floor icon Kati: I parafundit
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5min
Property publication date Data e publikimit: August 18, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Dibres,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga e Dibres
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament tek Rruga e Dibrës.Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 160m² .
Ndodhet në katin e parafundit dhe është i strukturuar në: 1 tualet, 2 ballkone, 3 dhoma gjumi,
1 ambient gatimi dhe sallon pritje.
Të gjitha tavanet janë të punuara me gips,dyshemeja është e shtruar
me pllaka cilësore.
Apartamaneti është plotesisht i mobiluar në mënyrë komode
dhe rrethohet nga drita natyrale gjatë gjithë ditës për shkak të pozicionit të mire që ka.
Cmimi i qirasë mujore është 800€.
Për ta vizituar apartamentin nga afër mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.