Apartament modern per qira tek Komuna e Parisit - Homeland.al
600
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament modern per qira tek Komuna e Parisit

Për Qira
January 05, 2022
85
ID: 1254
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65m²
Property floor icon Kati: 11
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2014
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 9min
Property publication date Data e publikimit: January 05, 2022
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Komuna e Parisit, Tirane, Shqipëri
Zona: Komuna e Parisit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një nga zonat më të preferuara në Tiranë, tek Komuna e Parisit,
japim apartament me qira.
Apartamenti ka sipërfaqe 65m² dhe organizohet në një korridor, një sallon të bollshëm, një dhome gjumi
dhe një tualet.Zona ofron facilitete të shumta si : instutucione arsimore, mjeksore, tregetare,
dhe është një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar apo
për zhvillim të aktiviteteve të ndryshme biznesi.
Apartamenti ndodhet në katin e 11-të të një pallati të ri me ashensor me
orientim jug-lindje, c’ka e bën të ndricohet nga dielli gjatë ditës .
Apartamenti është i investuar, me mobilim modern, me të gjitha elektroshtëpiaket
e nevojshme të cilësisë së lartë.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.