Apartament modern per qira tek stacioni i trenit, Tirane - Homeland.al
550
Property size icon Sipërfaqja e pronës 103
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament modern per qira tek stacioni i trenit, Tirane

Për Qira
January 06, 2022
115
ID: 1257
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 103m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 6min
Property publication date Data e publikimit: January 06, 2022
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: Po
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Petrela, Tiranë, Shqipëri
Zona: Stacioni i Trenit, Tirane
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një nga zonat më të preferuara në Tiranë, tek stacioni i trenit
japim apartament 2+1+2 me qira.
Apartamenti ka sipërfaqe 103m² dhe organizohet në një korridor, një sallon të bollshëm, dy dhoma gjumi
dy ballkone dhe dy tualete.Zona ofron facilitete të shumta si :instutucione arsimore, mjekesore, tregatare
dhe është një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar.
Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një pallati të ri me ashensor të rrethuar nga drita natyrale gjatë
gjithë ditës.Apartamenti është i investuar, me mobilim modern, me të gjitha elektroshtëpiaket
e nevojshme.Cmimi i apartamentit është 550 Euro NET ku përfshihet një garazh ose 500 Euro pa
përfshirë garazhin.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.